Inżynier jakości na Dolnym Śląsku

Inżynier jakości na Dolnym Śląsku

Województwo dolnośląskie jest jednym z dwóch regionów w Polsce, cechujących się bardzo dużym zapotrzebowaniem na inżynierów jakości. Mówi się, że inżynieria jakości to zawód z przyszłością. Rzeczywiście tak jest, ponieważ aktualne tendencje wskazują na coraz większą dbałość o jakość. Staje się ona niezbywalną wartością produktu.

Inżynierowie jakości mają w związku z tym ręce pełne roboty. Zwłaszcza w regionach przemysłowych, w których zlokalizowanych jest wiele zakładów produkcyjnych – takich, jak Dolny Śląsk. Z pewnością wielu specjalistów rozważa alternatywy zmiany miejsca zamieszkania i emigracji z powodów zarobkowych do miejsc, gdzie najłatwiej o zatrudnienie.

Czy będąc inżynierem jakości, warto wyjeżdżać na Dolny Śląsk? Pracodawcy w tym regionie oferują specjalistom bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. Przede wszystkim oparte na umowie o pracę oraz licznych benefitach pozapłacowych. W ich skład wchodzą przede wszystkim bogate pakiety socjalne (dofinansowania do wczasów, prywatne systemy emerytalne, a nawet firmowe siłownie!) , ale też szerokie możliwości rozwoju zawodowego – często w środowisku międzynarodowym. To czynnik, który warto wziąć pod uwagę, rozważając lokalizację tak liczną w inwestycje czeskie czy niemieckie. Dolny Śląsk stawia jednak przed potencjalnymi pracownikami na stanowisku inżyniera jakości duże wymagania, dotyczące specjalistycznej wiedzy i często uprawień audytora.

6 odpowiedzi do “Inżynier jakości na Dolnym Śląsku”

Avatar for Tomek
    Avatar for Michał
    Avatar for Karolina
      Avatar for Michał
Avatar for Tomasz
    Avatar for Michał

Zostaw komentarz