Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Codzienna współpraca z dostawcami, w celu zapewnienia jakości dostarczanych materiałów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i nadzór nad wdrażaniem działań naprawczych przez dostawców,
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych i prowadzenie oceny dostawców,
  • Analiza defektów materiałowych, tworzenie planów kontroli materiału.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym, mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych,
  • Podstawowa znajomość narzędzi MS Office,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z dostawcami),
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku w pracy na stanowisku Inżyniera jakości dostawców w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia.
  • Rozwój kompetencji zawodowych w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pakiety sportowe dla pracowników.
  • Dofinansowanie do posiłków

Podobne oferty

inzynier-jakosci oferta pracy

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wrocław

wczoraj

Młodszy Inżynier Jakości

Twój zakres obowiązków Współpraca z Inżynierami Jakości Wsparcie w procesach reklamacyjnych Przygotowywanie raportów Weryfikowanie dokumentów...

Szczegóły

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

małopolskie / Kraków

2021-10-19

Inżynier ds. kontroli jakości

Zadania: Zlecanie badań laboratoryjnych w ramach kontroli jakości wykonywanych robót oraz prowadzenie ich ewidencji Przygotowywanie i kompletowanie...

Szczegóły