Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy im wsparcie w znalezieniu pracy zgodnie z ich pasjami, wartościami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Jakości Dostawców w branży motoryzacyjnej na terenie Śląska. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Inżynier Jakości Dostawców
Miejsce pracy: woj. śląskie
Nr ref.: 5/07/2020/BA
Główne zadania:
  • zapewnienie jakości dostaw zgodnie z wymaganiami,
  • przeprowadzanie audytów dostawców,
  • przeprowadzanie certyfikacji dostawców,
  • bieżące monitorowanie dostarczanych komponentów,
  • kontakty z dostawcami w celu ustalenia przyczyn niezgodności,
  • wpieranie dostawców w procesie utrzymania poziomu jakościowego,
  • zarządzanie procesem reklamacji dostawców,
  • przygotowanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość drugiego języka obcego (francuskiego, niemieckiego lub włoskiego),
  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami, klientami,
  • praktyczna znajomość FMEA,
  • znajomość norm ISO TS, VDA itp.,
  • znajomość pakietu Ms Office
  • prawo jazdy kat. B.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.