Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Inżynier Jakości
Miejsce pracy: Świebodzice

Obowiązki:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik zapewnienia jakości produktu oraz procesu
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów i procesów
  • Współtworzenie i koordynacja Planu Kontroli i FMEA
  • Nadzór i uczestnictwo w analizie i rozwiązywaniu problemów związanych z reklamacjami wewnętrznymi klienta
  • Zapewnienie właściwej współpracy w zakresie jakości pomiędzy innymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi
  • Realizacja planów audytów, raportów i analiza dotyczących jakości
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych klienta i dostawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale jakości w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość procesu audytowania
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość technik rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne, dociekliwość, logiczne myślenie
  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ambitnym zespole
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami