NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości

Twoim zadaniem będzie:
  • Kontrolą jakości dostarczanych materiałów, surowców i usług oraz wysyłanych produktów gotowych, nadzór nad kontrolą wejść i wyjść magazynowych
  • Składanie, kontrola i wyjaśnianie reklamacji oraz realizacja procedur, prowadzenie dokumentacji
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowych produktów gotowych i półproduktów zgodnie z przyjętymi procedurami oraz sporządzanie dokumentacji w tym zakresie
  • Monitorowanie realizacji procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • Przeprowadzanie niezbędnych szkoleń z zakresu jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz przeprowadzanie audytów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Blokowanie materiałów, surowców lub produktów gotowych w przypadku stwierdzenia odchyleń oraz nadzór i kontrolna nad usunięciem wykrytych odchyleń i zwalnianie wcześniej zablokowanych
  • Przygotowywanie dokumentów jakościowych dla klientów – PPAP/EMPB, SPC, MSA
  • Sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji
  • Ciągłe doskonalenie metod pracy
  • Dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy oraz o terminowe wykonywanie zleconych prac
  • Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom, sporządzanie raportów i analiz
  • Uczestniczenie w planowaniu urządzeń produkcyjnych oraz odbiorach technicznych urządzeń
  • Współpraca z dostawcami i odbiorcami
Oczekujemy od Ciebie
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie systemów i procedur jakościowych oraz organizacji polityki jakości w firmie,
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu organizacji polityki jakości w firmie, norm jakościowych, systemów jakościowych i procedur
  • Znajomość narzędzi: FMEA, APQP, PPAP, MSA, SPC, narzędzia jakości
  • Znajomość zagadnień z zakresu przyrządów, narzędzi i technik pomiarowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
  • Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Komunikatywność, duża kultura osobista
  • Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów (kursy językowe, szkolenia, dofinansowanie do mieszkania)
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy

Podobne oferty

inzynier-jakosci oferta pracy

KwangDuck Poland Sp. z o.o.

śląskie / Tarnowskie Góry

2021-03-05

Inżynier jakości

Opis stanowiska: Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie kompleksowa realizacja procesów jakościowych na potrzeby...

Szczegóły

NES Global Talent

łódzkie / Wieluń

2021-03-04

Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Zadania: nadzór nad istniejącą dokumentacją Zintegrowanego Systemu Zarządzania (księga ZSZ, instrukcje i formularze systemu, raporty z audytów...

Szczegóły