LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w obszarze inżynierii jakości. Chętnie porozmawiamy z doświadczonymi kandydatami, ale również z osobami, które poszukują pierwszego doświadczenia w tym obszarze.

Inżynier jakości
Goleniów, Szczecin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów mających na celu poprawę jakości w zakładzie produkcyjnym
  • nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • wspieranie działu produkcji w zakresie zapewnienia jakości,
  • wykonywanie analiz występujących niezgodności i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • prowadzenie rejestru reklamacji wewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie ostatniego roku studiów) - preferowane kierunki mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość rozwoju w obszarze kontroli jakości
  • wynagrodzenie podstawowe + premie