Ogłoszenie numer: 4037439, z dnia 2021-01-04

Firma Starion Wrocław Sp. z o. o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, powstała w 2006 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy Starion składającej się z 16 fabryk zlokalizowanych w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej. Starion Wrocław jest zakładem specjalizującym w wytwarzaniu produktów dla branży AGD, RTV oraz Automotive.

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Inżynier w dziale Kontroli Jakości

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Wsparcie produkcji od strony jakościowej i nadzorowanie procesów jakościowych,
  • Zarządzanie procesami reklamacyjnymi,
  • Analiza danych oraz inicjowanie działań reklamacyjnych i doskonalących (korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych),
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej/reklamacyjnej oraz przygotowywanie wszelkich raportów,
  • Kontakt z klientem w celu informowania o niezgodności.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/ (w trakcie studiów)/ wyższe techniczne,
  • Obsługa sprzętu pomiarowego,
  • Dobra obsługa pakietu Office MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym,
  • Mile widziana znajomość Core tools (5Why, Ishikawa, FMEA, CP, MSA, R&R, SPC, 8D).

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań zawodowych,
  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze,
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę w systemie dwuzmianowym (7-15, 15-23)
  • Pakiet socjalny, w tym Karta Multi- Sport,
  • Bezpłatny transport na trasach dojazdowych z Bielawy, Dzierżoniowa, Świdnicy i Wałbrzycha.