Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Świebodzice

Obowiązki:

  • Kontrola jakości dostaw i produkcji zgodnie z instrukcją oraz obowiązującymi standardami
  • Dokonywanie zapisów jakościowych
  • Zwalnianie sprawdzonych materiałów do produkcji i do magazynu
  • Zabezpieczenie wyrobu niezgodnego zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Raportowanie wyników swojej pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • Dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć rozwoju, zdobywania wiedzy, dociekliwość, logiczne myślenie
  • Zachowywanie standardów bezpieczeństwa
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ambitnym zespole
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami