Korporacja KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Rzakta
Zadania na stanowisku:
  • badanie jakości i zgodności surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami
  • nadzór nad dokumentacją jakościową
  • kontrolę procesu produkcyjnego na zgodność z wymaganiami
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów
  • wewnątrzzakładowe badania z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego
  • przeprowadzanie przeglądów jakościowych / audytów wewnętrznych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Mile widziane:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001
  • znajomość HACCP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy?
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kompetencji oraz system premiowy za rzetelną realizację zadań na stanowisku,
  • benefity pracownicze, których nie może zabraknąć: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport oraz ubezpieczeni
  • świadczenia z ZFŚS