poszukuje osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Zadania:
  • kontrola materiałów na wejściu
  • prowadzenie kontroli międzyoperacyjnej
  • kontrola wyrobów gotowych
  • współpraca z pozostałymi służbami przedsiębiorstwa w zakresie zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości wytwarzania wyrobów
  • współuczestniczenie w procesie oceny i załatwiania reklamacji na wyroby gotowe
  • współuczestniczenie w procesie załatwiania reklamacji materiałów, produktów i elementów z kooperacji
  • sprawdzanie poziomu jakości dostarczanych materiałów na podstawie wewnętrznie obowiązujących przepisów
  • sprawdzanie poziomu jakości wytwarzanych wyrobów gotowych
  • terminowa realizacja powierzonych zadań
  • należyta staranność podczas wykonywania obowiązków służbowych
  • prowadzenie działań kontrolnych w obszarach przedprodukcyjnym, produkcji i poprodukcyjnym
  • reagowanie na pojawiające się nieprawidłowości w przebiegu procesu produkcji
  • występowanie do osób kierujących pracownikami z zaleceniami usunięcia stwierdzonych wad w procesie produkcji
  • zaniechanie odbioru wadliwych wyrobów
  • wnioskowanie i uruchamianie działań korygujących w obszarach posiadanych uprawnień kontrolnych
  • wystawianie protokołów reklamacji na materiały, surowce oraz produkty i elementy z kooperacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Myślenie analityczne i silna zdolność do skutecznego rozwiązywania złożonych problemów i zagadnień
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Wysoka zdolność do ustalania priorytetów
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do ciągłego samodoskonalenia i rozwoju umiejętność
Oferujemy:
  • Ciekawe i ambitne stanowisko w firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia kompetencji zawodowych