Laborant Zmianowy

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki (gmina Rędziny koło Częstochowy)
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa na zastępstwo)

Główne zadania
  • Wykonywanie badań fizycznych cementów i spoiw,
  • Pobieranie prób surowców, paliw, półproduktów, cementów i spoiw,
  • Przygotowanie prób do badań fizyko-chemicznych,
  • Wykonywanie badań chemicznych metodami klasycznymi, analiz XRF i XRD,
  • Nadzór i monitorowanie parametrów pracy analizatora online z laboratorium (program sterujący),
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i zapisów,
  • Sterowanie procesem produkcji i jakości zgodnie z ustalonymi zasadami jakościowymi.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium będzie mile widziane
  • Podstawowa znajomość zasad obsługi urządzeń laboratoryjnych,
  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (praca zmianowa).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem.
Oczekiwania interpersonalne
  • Dokładność podczas wykonywania badań,
  • Sumienność i rzetelność w opracowywaniu danych,
  • Gotowość do pracy zespołowej.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą’’, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody jubileuszowe, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej),
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Spotkania rekrutacyjne odbywać się będą w formie on-line.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.