Ogłoszenie numer: 6018345, z dnia 2021-11-23

Firma Sam Dong założona została w 1977r i szybko została światowym liderem w produkcji wiązek przewodów izolowanych. Posiada trzy zakłady produkcyjne w Korei Południowej, Malezji oraz dwa zakłady produkcyjne w USA oraz fabrykę w Europie.

W obecnej chwili do nowego zakładu produkcyjnego Sam Dong Europe Sp. z o. o. poszukujemy osoby na stanowisko

Młodszy Inżynier Jakości

Miejsce pracy: lubuskie / Kostrzyn Nad Odrą

Opis stanowiska

  • Zapewnienie odpowiednich standardów jakości wyrobu gotowego oraz półproduktów
  • Kontrola jakościowa wyrobu gotowego oraz półproduktów poprzez wykonywanie testów jakościowych
  • Analiza problemów jakościowych i udział we wdrażaniu działań korygujących
  • Udział w rozpatrywaniu reklamacji
  • Udział w szkoleniu personelu z aspektów jakościowych
  • Monitorowanie środków kontrolo-pomiarowych
  • Udział w audytach
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego: np.: inżynieria produkcji, zarządzanie jakością
  • Znajomości j. angielskiego
  • Podstawowa znajomość narządzi Lean
  • Podstawowa znajomość normy ISO 9001 i normy 14001
  • Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętności przekazywania wiedzy dotyczącej kontroli
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości pakietu Office (w tym dobrej znajomości Excel)

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Korzystniejsze rozwiązanie płacowe w zakresie dodatku za godziny nadliczbowe, wynikające z przekroczenia dobowej normy czasu pracy
  • Miesięczną premię obecnościową
  • Miesięczną premię w zależności od osiągniętych wskaźników firmy (premia KPI)
  • Premię wakacyjną uzależnioną od obecności w pracy
  • Premię świąteczną na Boże Narodzenie
  • Refundację kosztów dojazdu do pracy pow 30 km
  • Opiekę Socjalną zagwarantowaną regulaminem ZFSS
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez Pracodawcę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie z kapitałem zagranicznym