Ogłoszenie numer: 4222250, z dnia 2021-02-15

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Pracownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • ocena jakości i przeprowadzanie testów sprzętu AGD
  • wsparcie techniczne, współpraca z dostawcami ,serwisem i siecią sprzedaży
  • udział w procesie wdrażania wyrobów do dystrybucji

Wymagania

  • wykształcenie  techniczne (absolwent kierunków technicznych)
  • doświadczenie w użytkowaniu zmechanizowanego sprzętu AGD
  • umiejętność czytania oraz korzystania ze schematów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość MS Word i MS Excel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej Lux med
  • karta multisport
  • możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.