Ogłoszenie numer: 4021695, z dnia 2020-12-29

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to Firma produkcyjna działająca w branży Automotive. Zajmujemy się produkcją elementów stalowych oraz z metali nieżelaznych baterii samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Do firmy w Tułowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik logistyki – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • Rozładunek, załadunek dostaw,
  • Wydawanie towaru na produkcję,
  • Kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

  • Chęć do pracy,
  • Sumienność i dokładność, spostrzegawczość,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Aktualny certyfikat UDT na obsługę wózków widłowych.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w systemie 2 zmianowym