Ogłoszenie numer: 6915009, z dnia 2022-05-03

Panek SA, największy polski operator CarSharing, prowadzi rozwój systemu do obsługi tego wschodzącego biznesu. Aplikację budujemy sami, w nowoczesnej architekturze. Poszukujemy specjalisty Quality Assurance, który pomoże nam w testach rozwiązania.

QA Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja cykli testowych powstającej aplikacji;
  • Pokrycie testami nowo dostarczanych funkcjonalności – component test;
  • Ocena stabilnego działania całości rozwiązania – SIT, UAT;
  • Wsparcie procedur releasowych przez ocenę całości środowiska DEV/PREPROD;
  • Stopniowa automatyzacja testów.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w profesjonalnym zapewnianiu jakości oprogramowania;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów;
  • Znajomość frameworków testowych dla systemów mobilnych (Android/iOS)
  • oraz webowych;
  • Praca w zespołach zwinnych według Scrum, w oparciu o baclog z jira;
  • Doświadczenie w Continous Integration;
  • Umiejętność testowania REST API.
Stack:
  • Testy wspierane narzędziem Zephyr;
  • Java 11, Spring, Hibernate, Docker;
  • Vue (web), Kotlin (Android), Swift (iOS);
  • Architektura mikroserwisowa;
  • AWS Cloud;
  • DB PostgreSQL, NoSQL Dynamo DB;
  • CI/CD na GitLab.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole, przy innowacyjnym projekcie CarSharingu;
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B lub UoP;
  • Pracę w modelu hybrydowym;
  • Niezależność i decyzyjność w ramach prowadzonego obszaru;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing;
  • Księgowość dla osób prowadzących działalność gospodarczą;
  • Możliwość przystąpienia do: grupowego ubezpieczenia, opieki medycznej, karty Multisport na preferencyjnych warunkach.