Lider branży instalacyjno – grzewczej zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości
Miejsce pracy: Krosno k/Mosiny, wielkopolskie
Zadania
  • Ocena jakościowa materiałów sprowadzanych na teren firmy,
  • Odpowiedzialność za jakość wyrobów w procesie produkcji i wyrobów gotowych,
  • Nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego z uwzględnieniem prowadzonej ewidencji tych środków,
  • Przeprowadzanie okresowych sprawdzeń środków kontrolno-pomiarowych, w tym zlecanie do ośrodków niezależnych,
  • Modernizacja i rozwój metod kontrolno-pomiarowych,
  • Prowadzenie nadzoru gwarancyjnego dotyczącego wszystkich wyrobów,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników.
Wymagania
  • wykształcenie min średnie techniczne,
  • znajomość technologii cięcia, tłoczenia,
  • znajomość normy ISO 9001, uprawnienia auditora wewnętrznego zwiększą Twoje szanse,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności analityczne, solidność oraz dokładność,
  • komunikatywność, konsekwencja w działaniu, sumienność, chęć uczenia się,
  • nastawienie na realizację celów,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.