Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie dokumentacji jakościowej (dostosowywanie rysunków warsztatowych w formacie .dwg dla potrzeb protokołów geometrii, map badań NDT, list spoin, map wbudowania materiałów)
  • analiza wyników pomiarów i badań pod kątem zgodności z wymaganiami
  • prowadzenie i kompletacja dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • dobra znajomość CAD i Excel
  • dobra znajomość rysunku technicznego – (spawane konstrukcje mostowe)
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • sumienność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana wiedza z zakresu spawalnictwa (IWE, VT2)
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • karnet na zajęcia sportowo-rekreacyjne