Ogłoszenie numer: 4289285, z dnia 2021-03-15

Firma tworząca systemy informatyczne dla przemysłu i produkcji poszukuje testera manualnego.

Praca aktualnie odbywa się w formie zdalnej, z możliwością pracy w biurze.

Tester Oprogramowania / Manual tester

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Manualne sprawdzanie błędów oraz poprawności testowanej aplikacji
  • Raportowanie błędów
  • Opracowywanie scenariuszy testowych aplikacji
  • Ścisła współpraca z Zespołem Deweloperskim
  • Praca w narzędziu TestLink / GitLab
  • Uczestniczenie w spotkaniach Standup
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania

  • Predyspozycje do odnajdywania problemów/błędów w funkcjonowaniu aplikacji i systemów
  • Podstawowa znajomość bazy danych opartej o silnik MySQL
  • Znajomość SQL na poziomie pozwalającym na wyszukanie informacji w bazie danych
  • Kreatywności, chęci nauki, zainteresowania bieżącymi kierunkami rozwoju wymaganych technologii
  • Umiejętności samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Chęci do pracy w zespole, otwartości
  • Dyspozycyjności, rzetelności, terminowości, wysokiej kultury osobistej

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (np. informatycznym/matematycznym) lub równoważnego doświadczenia projektowego
  • Znajomość narzędzia do raportowania testów: TestLink
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych

Oferujemy

  • Wymiar pracy: 1/2 etatu lub 3/4 etatu
  • Możliwy nienormowany czas pracy
  • Forma zatrudnienia dopasowana do preferencji pracownika:
    • Umowa o pracę: do 3 500,00 zł netto/ pełny etat
    • Współpraca B2B: do 4 500,00 zł netto na fakturze/ pełny etat

Proces rekrutacji

  • Test/rozmowa online